Biz Kimiz?

ZEPPLLİN; 30’un üzerindeki ürün çeşitliliği ve 8’den fazla ülkede ki satış ağı ile müşterilerine üstün teknoloji, yüksek marka kalitesi ve dinamik bir insan kaynağı ile hizmet vermektedir.

Modern hayatı şekillendiren yeni keşiflerin öncülüğünü üstlenerek daha iyi bir yaşamın standartlarını oluşturmak için çalışan ZEPPLLİN, 2020 yılında kurulmuştur.

ZEPPLLİN; havanın hareket etmesini sağlayan öncü bir firmadır. Ürünlerini Amerika, Meksika ve Çin’de kendine özel olarak ürettirmektedir.

Ağırlıklı olarak HVAC sektörüne hitap eden ürünleri bulunmaktadır. 20kw ‘dan başlayarak 2000kw’a kadar kapasitelere uyumlu fanları bulunmaktadır.

Müşterilerinin yanı sıra çalışanları, iş ortakları ve hatta rakipleri için bir tutkuya dönüşecek, sınıfının en iyisi ürünleri bünyesinde barındıran BDR Control, çalıştığı alanlarda küresel bir oyuncu olma hedefiyle çalışmalarına devam etmektedir.

ZEPPLLİN’in ulaştığı başarının arkasında, müşteri odaklı ve verimliliği merkez alan bir yönetim yaklaşımı yer almaktadır

Vizyonumuz

Uluslararası platformda tanınan,dünya standartlarında,çagdaş yenilikleri takip eden ve yeniliklere öncülük eden,diger rakip kurulusları tarafından örnek alınan bir marka olmak.

Yurt içinde ve yurt dısında tüm müşterilerimize en yüksek kalitede eşit hizmet veren, müşterilerimizin ürünlere guven ıcınde hissettikleri ve tüm beklentilerinin karşılandıgı bir marka olmak.

Misyonumuz

Toplumun her kesiminin bütçesine uygun yüksek kalitede ürünler sunmak,

Personelimizin sürekli gelişmesini ve güven içinde mutlu çalışmasını saglamak

Sürekli ürünlerimizin gelişmesini sağlamak ve müşterilerimize her türlü kolaylığı sağlamak